Opłatek Parafialny

W Ubiegłą sobotę 9 stycznia 2016r, odbył się w naszej parafii Opłatek Parafialny. Obecny był ks. Proboszcz Zbigniew Zybła i liczne grono ok 100 parafian. Ks. Proboszcz składając parafianom życzenia powiedział:

Niech ten symbol łamania się Opłatkiem, będzie dla Was sposobem powiedzenia drugiej osobie: możesz na mnie zawsze liczyć…

W takiej atmosferze wzajemnej sympatii i życzliwości parafianie przełamali się opłatkiem, składając sobie życzenia.
Cała organizacja Opłatka Parafialnego zajęło się Koło Pan. Za przepyszna kolacje, deser a przede wszystkim trud i wysiłek włożony w przygotowanie tego pięknego wieczoru Ogromne Bóg Zapłać!
Osobom muzycznym, które przyniosły gitary i wszystkim, które włączyły się w śpiew kolęd, serdecznie dziękujemy! Niech Pan rozwija Wasze talenty!
Każdemu z Osobna za Waszą obecność,wspólnie spędzony czas, zabawę i życzliwość Bóg Zapłać!
Wszystkim Parafianom na Nowy Rok życzymy wielu Błogosławieństw i Opieki Matki Bożej!